ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Meníme sklá od roku 1998

Otázky a odpovede

Pýtate sa

Často kladené otázky

 • Ako postupovať pri rozbitom skle?

  Zavolajte nám, napíšte alebo príďte osobne, a naši pracovníci Vám povedia, či sa Vaše sklo dá ešte opraviť alebo už je nutná výmena. Na počkanie Vám vypracujeme cenovú ponuku a ponúkneme najbližší voľný termín výmeny. Sklo zvyčajne meníme na druhý pracovný deň od objednávky. Ak máte uzatvorenú havarijnú poistku, zaplatíte len spoluúčasť a zvyšok uhradí Vaša poisťovňa.

 • Koľko to bude trvať?

  Dĺžka samotnej výmeny autoskla trvá cca 3-4 hodiny od pristavenia auta a po tejto dobe je vozidlo opäť pripravené na cestu.

  V prípade nákladných vozidiel samotná výmena trvá cca 5 – 6 hodín v závislosti od obťažnosti montáže. 

 • Koľko to bude stáť?

  Pri výmene skla sa cena odvíja od typu auta a výbavy skla. Ak máte uzatvorené havarijné poistenie alebo pripoistenie skla, túto škodu za Vás zaplatí poisťovňa. Pokiaľ je poškodenie malé a sklo sa dá ešte opraviť, cena opravy je do 30 EUR s DPH v závislosti od veľkosti praskliny.

 • Kde si môžem dať vymeniť autosklo?

  Sklo Vám vymeníme v Piešťanoch na Žilinskej ulici č.100, v Trenčíne na Bratislavskej ulici č.1792 alebo u Vás formou mobilného servisu.

 • Kedy najskôr sa dá vymeniť moje autosklo?

  V závislosti od typu vozidla, na sklade máme niekoľko typov skiel, ak je sklo potrebné objednať, výmena je možná spravidla hneď na druhý pracovný deň. 

  Zriedkavo musíme počkať na dodanie skla cca 1 týždeň.
   

TOP